Firmad mujal maailmas

Pakume müügiks valmisfirmasid ja asutamisteenust erinevates välisriikides. Levinumad nendest on Leedu, Rootsi UK, Saksamaa, Poola jt. Teiste riikide osas palun võtke meiega ühendust.
Sulgudes esitatud näitajad eurodes on informatiivsed ja arvestatud mai 2013 kursiga.

Leedu
Levinuim ettevõtlusvormid on UAB (võrreldav OÜ-ga) ja AB (võrreldav AS-ga). Miiniumkapital UAB puhul on 10 000 LTL (ca 2900 €) ja AB 150 000 LTL (ca 44 000 €).
UAB puhul on nõutav vähemalt üks füüsilisest isikust või juriidilisest isikust osanik ja üks juhatuse liige, maksimum osanike arv on 250. Nõukogu ei ole kohustuslik. Aastaaruanne tuleb teatud majandusaasta näitajate puhul auditeerida. Ühing vastutab oma kohustuste eest oma varaga ja osanike vastutus on piiratud osakapitali suurusega.

Rootsi
Levinum ettevõtlusvorm on piiratud vastutusega ühing (AB). Miiniumkapital on 50 000 SEK (ca 5800 €). Miiniumum üks füüsilisest isikust või juriidilisest isikust osanik. Juhatus peab koosnema vähemalt ühest liikmest ja ühest asendusliikmest. Ühing vastutab oma kohustuste eest oma varaga ja osanike vastutus on piiratud osakapitali suurusega.